چرا کلیک !!!

چرا بایستی نرم افزار «کلیک» را انتخاب کرد؟

ما به صورت روزانه اتفاقات و مراجعات مراکز تفریحی و سرگرمی مان را از نزدیک رصدکرده و در داخل این چنین محیطی، پیاده سازی این سیستم را انجام داده ایم، همچنین دغدغه مشترک ما با صاحبان مراکز تفریحی در نیاز به درآمد و کاهش هزینه­های اجرایی ما را ملزم به بهبود پیوسته و مستمر این سیستم  نموده است. هر روز از نرم افزار «کلیک» در مقیاس بزرگ و با تنوع زیادی از مشتریان استفاده می شود و نتایج، قابلیت اطمینان و تاثیرات آنها به شکل دقیق رصد میشود. ما انتظار داریم، شما هیچ چیز ناقصی را نپذیرید.

ـ تجربهای بینظیر

ما آنچه شما نیازمند آن هستید را می­فهیم چون ما نیز بهره بردار مراکز سرگرمی و تفریحی هستیم. شما نیزمی‌توانید یک تجربه بی‌نظیر در پشتیبانی و نگهداری از نرم افزار «کلیک» را  گام به گام با ما تجربه کنید.

ـ هزینه بینظیر مالکیت

ما بر این باور هستیم که هزینه تمام‌شده سیستم به اندازه هزینه پرداختی اولیه اهمیت دارد. به همین دلیل تمامی هزینه­های سیستمی اعم از هزینه‌های خرید اولیه و پشتیبانی‌های آتی با جزئیات کامل مشخص شده است. هیچ موضوع پنهان و غیرقابل پیش­بینی در خصوص قیمت گذاری این سیستم وجود نخواهد داشت.

ـ نوآوری بی­نظیر

این موضوع در خط تولید ما چه از دیدگاه نرم‌افزار و چه از دیدگاه سخت‌افزار کاملا مشهود است. استفاده از راهکار و ساختار ارتباطات بی­سیم منحصربفرد، مدیریت تمامی امکانات از نقطه نظر فروش، سیستم‌های شارژ اتوماتیک(بدون دخالت عوامل انسانی)، اهدای جوایز، مانیتورینگ دستگاه‌ها، گزارشات متنوع، فعالیت‌های مشتری محور، انبار و انبارداری، تعمیر و نگهداری دستگاه‌ها، همه و همه در اتوماسیون کلیک گنجانده شده است.

فروش سیستم اولین قدم آشنایی ماست ، قدم بعدی آموزش افرادی است که با این سیستم سر و کار خواهند داشت، و پس از آن رویکرد ما تعامل مستدام با مشتریانمان و جذب بازخوردهای جدید از هر مرکز تفریحی می باشد. با بررسی این بازخوردها نیازهای کنونی و آتی هر کسب و کار را بدون هزینه­های اضافی شناسایی کرده و راهکارهای جدید را پیشنهاد می­کنیم. ما ملزم به پاسخگویی نیازهای امروز و فردای مشتریمان هستیم.