به نرم افزار اتوماسیون مراکز سرگرمی و تفریحی «کلیک» خوش آمدید.

قلب تپنده يك شهربازي، سيستم كنترل کمیت و کیفیت فروش شهربازي مي باشد. مديريت آسان مجموعه و كنترل ميزان درآمد حاصل از آن از يك سو و ترغيب مشتريان به استفاده بيشتر از دستگاه‌هاي بازي از سوي ديگر، دغدغه هميشگي مالكين شهربازي بوده است. با استفاده از سيستم اتوماسيون شهربازي، ديگر نيازي نيست كه مشتري تعداد زيادي سكه را در جيب‌هاي خود حمل كند و يا زمان زيادي را در صف‌هاي طولاني گيشه ها، جهت خريد بليط صرف نمايد.

نرم افزار اتوماسیون «کلیک» سیستم نوین مدیریت مراکز سرگرمی و تفریحی بوده و به منظور مدیریت هر نوع امکانات سرگرمی و تفریحی طراحی شده است. در این نرم‌افزار، تمرکز بر افزایش درآمد مرکز تفریحی، از طریق سیستم­های پرداخت متنوع، بسته های متنوع فروش و گزینه های مشتری­مدار انجام می پذیرد.

در پیاده سازی اتوماسیون «کلیک» از تجربیات نرم افزارهای رده اول دنیا  نظیر Embed،  SACOA، Intercard استفاده شده و راه‌کارهای بهینه‌ای که در آن نرم‌افزارها گنجانده شده را با توجه به نیاز کشور بومی‌سازی و در اتوماسیون «کلیک» پیاده‌سازی گردیده است. این موضوع موجب فراهم آمدن ویژگی­های با معنی و عملکردهایی تایید‌شده در دنیای واقعی در اتوماسیون «کلیک» شده است.