تیکت های الکترونیکی

تیکت­های کاغذی، تیکت­های الکترونیکی یا حالت دوگانه ...... انتخاب با شماست.

اپراتورها و مدیران مراکز تفریحی و سرگرمی مستمرا در تلاش برای یافتن راه‌هایی برای کاهش هزینه­ها و ساده کردن روش‌های اهدای جوایز هستند. با جمع آوری تیکت‌های دستگاه‌های شهربازی، مشتریان می­توانند پس از اتمام بازی اقدام به دریافت جایزه خود در آن مرکزنمایند. قبلاً تیکت­های کاغذی در این نوع گیم­ها استفاده می­شد ولی ترجیحاً به دلایل کاهش هزینه­ها و همچنین دلایل زیست محیطی این نوع تیکت­ها کمتر مورد استفاده قرار می­گیرند. با وجود تیکت­های الکترونیکی، تعداد تیکت برنده­ شده از هر بازی به روی کارت ذخیره شده و بدین ترتیب نیاز به تیکت­های کاغذی، شمارش تیکت و همین­طور دستگاه تیکت خردکن به کلی حذف میگردد.

عملیات تیکت­های دوگانه

تیکت­های دوگانه راهی برای محبوبیت بیشتر است. با این متد مشتریان با اتمام بازی، میتوانند تعداد تیکت برنده شده را بروی صفحه نمایشگر کارتخوان مشاهده نمایند و همزمان تیکت‌های کاغذی نیز برای مشتری شمرده میشود. عملیات تیکت دوگانه روش جذابی برای مکان­هایی است که قصد انتقال به حالت تیکت الکترونیکی را دارند.

  • حذف هزینه­های مربوط به تیکت­های کاغذی
  • حذف هزینه­های مربوط به تیکت‌شمارها و ابزارهای تیکت خردکن
  • شناخته شده به عنوان روش دوستدار محیط زیست
  • حذف زمانی که به پرکردن تیکت و جمع شدن تیکت اختصاص داده می­شود.
  • پشتیبانی کامل از گیم­های سکه­ای و ...

با وجود تیکت­های الکترونیکی، تیکت های هر بازی به طور مستقیم روی کارت اضافه شده و نیاز به تیکت­های کاغذی به طور کامل از بین می­رود. با عملیات تیکت دوگانه یا تیکت الکترونیکی هزینه­ها کاهش یافته و به محیط زیست کمک خواهیم نمود.